Lacobel

Szkło kolorowe Lacobel to szkło float pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Lacobel znajduje zastosowanie głównie wewnątrz pomieszczeń. Idealnie nadaje się do zastosowania we wnętrzach użyteczności publicznej i projektach komercyjnych m.in. sklepów, biur, hoteli, restauracji, lokali. W prywatnym zaciszu domowym barwny Lacobel sprawdza się doskonale podczas aranżacji m.in. kuchni, salonów, łazienek, sypialni, gabinetów. Znakomicie sprawdza się jako dodatek do nowoczesnych wnętrz w formie półek, blatów, wykładziny ściennej czy jako wykończenie mebli w pokojach i łazienkach. Dzięki swojej uniwersalności doskonale komponuje się z takimi materiałami jak drewno, stal czy kamień. Wysoki połysk szkła Lacobel świetnie rozświetla wnętrze przez co dodaje mu elegancji.

Szkło lakierowane jest łatwe w montażu i utrzymaniu. Lacobel jest montowany tak, aby warstwa lakieru była zabezpieczona czyli powłoką szklaną na zewnątrz. Odporna na wilgoć warstwa lakieru pokrywająca tylną powierzchnię szkła Lacobel znajduje się zawsze wewnątrz struktury nośnej. Chroni ją to przez uszkodzeniem i gwarantuje, że barwa i wygląd szkła nie ulegną zmianie. Warstwa lakieru użyta do pokrycia szkła jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Nie zawiera metali ciężkich. Szkło Lacobel może być łatwo wiązane za pomocą klejów silikonowych, klejów do ceramiki lub dwustronnych taśm samoprzylepnych.

Tabela kolorów Lacobel

Mieniąca się wszystkimi kolorami tęczy kolekcja szkła lakierowanego daje możliwość wybrania najbardziej pożądanego odcieniu i dopasowanie go do pomieszczenia. Kolekcja szkła Lacobel występuje w bogatej gamie kolorystycznej zarówno w kolorach standardowych jak i w niestandardowych.